15

Friday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą
 /  /  /  / Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą
Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą

Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą

Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Agroturystyka nad Biebrzą i agroturystyka Lubelskie

Gdzie wyjechać na grzyby?

Okres letnio-jesienny to prawdziwy raj dla amatorów grzybobrania. Lasy polskie zaczynają obfitować wtedy w wiele gatunków grzybów, zależnych od aktualnej pory roku oraz od regionu kraju. Grzybiarze potrafią pokonywać dziesiątki lub nawet setki kilometrów, byleby dostać się do najbardziej „grzybodajnych” lasów, które można znaleźć na obszarze praktycznie całego kraju.

Gdzie jednak udać się na grzyby, aby mieć pewność dobrych zbiorów? Od zawsze popularnością cieszą się Mazury i całe Podlasie, gdzie z roku na rok grzybów nie ubywa. Agroturystyka nad Biebrzą jest jedną z opcji, gdzie znajdziemy noclegi w najbliższej okolicy dziewiczych lasów. Również agroturystyka lubelskie to oferta dla osób chcących wrócić do domów z koszami pełnymi grzybów, Lubelszczyzna jest kolejnym obszarem, gdzie wysyp trwa praktycznie przez całe lato aż do końca jesieni. Doświadczeni grzybiarze znajdą tutaj dla siebie raj, także osoby początkujące ze zbieraniem grzybów nie będą miały problemów z napełnieniem koszyków.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
tablice aluminiowe Paraga Centrum, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Dębki kalendarz imprez 2016, tanie taxi ketrzyn, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Primacon przenośniki rolkowe