23

Tuesday, October

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Dodatkowe korzyści z pracy
 /  /  /  / Dodatkowe korzyści z pracy
Dodatkowe korzyści z pracy

Dodatkowe korzyści z pracy

Dodatkowe korzyści z pracy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop4.jpgMoja praca zawodowa sprawia mi bardzo wiele radości, ponieważ łączy w sobie mnóstwo rzeczy, którymi się interesuję. Jednak jej głównym motywem jest turystyka i to jej podporządkowana jest większość moich działań. Jednak dzięki temu mogę wyciągać z pracy dodatkowe korzyści.

Bardzo lubię zwiedzać różne miejsca, a dzięki charakterowi mojej pracy mogę to robić w ramach swoich obowiązków. Zatem jeżdżę po świecie i zwiedzam te miasta, w których jeszcze nie byłam. Czasem celem czy też tematem mojego wyjazdu bywa agroturystyka i to też stanowi dla mnie fantastyczną atrakcję. W efekcie odwiedzam miejsca, do których bym nie pojechała i spotykam świetnych ludzi, których mogłabym nie spotkać, gdyby nie ta praca.
Dzięki tym wyjazdom rozwijam się wewnętrznie, bo ciągle obcuję z czymś nowym i na przykład muszę posługiwać się obcym językiem. Dlatego uważam, że turystyka tak dobrze łączy w sobie to, na czym mi zależało, to znaczy ciekawą pracę, ale też pasję, którą może ona dawać. Mnie właśnie daje radość.
——————————
źródło: bonusiki.pl

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: markizy Kęty, Tanie multiplikatory, certyfikat flange fitter, plisy Oświęcim, Tynk mozaikowy Lakma, redox extreme efekty, Fotoprzekaźnik Sick, turnabol, lpk110, żwir siany ostrów, Minikoparka Gorlice

About the author:

Related posts
Primacon przenośniki rolkowe, Dębki kalendarz imprez 2016, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Lampa wisząca Gracia 40cm, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, przenośniki rolkowe Primacon