15

Friday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Dodatkowe korzyści z pracy
 /  /  /  / Dodatkowe korzyści z pracy
Dodatkowe korzyści z pracy

Dodatkowe korzyści z pracy

Dodatkowe korzyści z pracy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop4.jpgMoja praca zawodowa sprawia mi bardzo wiele radości, ponieważ łączy w sobie mnóstwo rzeczy, którymi się interesuję. Jednak jej głównym motywem jest turystyka i to jej podporządkowana jest większość moich działań. Jednak dzięki temu mogę wyciągać z pracy dodatkowe korzyści.

Bardzo lubię zwiedzać różne miejsca, a dzięki charakterowi mojej pracy mogę to robić w ramach swoich obowiązków. Zatem jeżdżę po świecie i zwiedzam te miasta, w których jeszcze nie byłam. Czasem celem czy też tematem mojego wyjazdu bywa agroturystyka i to też stanowi dla mnie fantastyczną atrakcję. W efekcie odwiedzam miejsca, do których bym nie pojechała i spotykam świetnych ludzi, których mogłabym nie spotkać, gdyby nie ta praca.
Dzięki tym wyjazdom rozwijam się wewnętrznie, bo ciągle obcuję z czymś nowym i na przykład muszę posługiwać się obcym językiem. Dlatego uważam, że turystyka tak dobrze łączy w sobie to, na czym mi zależało, to znaczy ciekawą pracę, ale też pasję, którą może ona dawać. Mnie właśnie daje radość.
——————————
źródło: bonusiki.pl

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
geodeta Chełmża, depilacja laserowa n25, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, armatura łazienkowa Dornbracht, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Szamba Betonowe Ropczyce, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, sprzedaż igłofiltrów elastycznych