18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Dodatkowe korzyści z pracy
 /  /  /  / Dodatkowe korzyści z pracy
Dodatkowe korzyści z pracy

Dodatkowe korzyści z pracy

Dodatkowe korzyści z pracy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop4.jpgMoja praca zawodowa sprawia mi bardzo wiele radości, ponieważ łączy w sobie mnóstwo rzeczy, którymi się interesuję. Jednak jej głównym motywem jest turystyka i to jej podporządkowana jest większość moich działań. Jednak dzięki temu mogę wyciągać z pracy dodatkowe korzyści.

Bardzo lubię zwiedzać różne miejsca, a dzięki charakterowi mojej pracy mogę to robić w ramach swoich obowiązków. Zatem jeżdżę po świecie i zwiedzam te miasta, w których jeszcze nie byłam. Czasem celem czy też tematem mojego wyjazdu bywa agroturystyka i to też stanowi dla mnie fantastyczną atrakcję. W efekcie odwiedzam miejsca, do których bym nie pojechała i spotykam świetnych ludzi, których mogłabym nie spotkać, gdyby nie ta praca.
Dzięki tym wyjazdom rozwijam się wewnętrznie, bo ciągle obcuję z czymś nowym i na przykład muszę posługiwać się obcym językiem. Dlatego uważam, że turystyka tak dobrze łączy w sobie to, na czym mi zależało, to znaczy ciekawą pracę, ale też pasję, którą może ona dawać. Mnie właśnie daje radość.
——————————
źródło: bonusiki.pl

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, laweta Golub-Dobrzyń, Primacon taśmy transportujące, Szamba Betonowe Ropczyce, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, taśmy transportujące Primacon, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa