15

Friday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Domki letniskowe
 /  /  /  / Domki letniskowe
Domki letniskowe

Domki letniskowe

Domki letniskowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Domki letniskowe (4)Nadchodzi wiosna, a wkrótce będzie moje upragnione lato. Czas jest zatem zastanowić się, czy w tym roku będziemy chcieli wyjechać na urlop czy też nie. Dzieciaki oczywiście zgodnym chórem już postanowiły. Zostało teraz wybrać miejsce wypoczynku. Adaś i Ania uwielbiają się pluskać w wodzie, ale nad morze to trochę niebezpieczny wyjazd, jak dla takich małych dzieci, więc zdecydowałam razem z mężem, że pojedziemy nad jezioro. To był jeden ze wspanialszych naszych urlopów.
Wybraliśmy mieszkanie w domku  letniskowym z tarasem. Po przyjeździe na miejsce wnieśliśmy wszystkie swoje rzeczy do domku i poszliśmy wszyscy razem obejrzeć okolicę. Wszędzie stały domki letniskowe, ale nasz był najładniejszy. Dzieciakom też bardzo się spodobał, a szczególnie zabawy na tarasie, bo tam nie musiały zakładać butów.
Nasz domek był szczególny, prawie nowy z widokiem na jezioro a w środku został jeszcze zapach świeżego drewna. Noce były ciche i spokojne a rano budził nas śpiew ptaków. Dzieci budziły się wcześnie, żeby jak najdłużej cieszyć się wakacjami.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Lampa wisząca Spinner LED, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, wynajem igłofiltrów stalowych, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Lampa wisząca Gracia 40cm, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, płytki łazienkowe Apavisa, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty