14

Tuesday, August

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Domki letniskowe
 /  /  /  / Domki letniskowe
Domki letniskowe

Domki letniskowe

Domki letniskowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Domki letniskowe (4)Nadchodzi wiosna, a wkrótce będzie moje upragnione lato. Czas jest zatem zastanowić się, czy w tym roku będziemy chcieli wyjechać na urlop czy też nie. Dzieciaki oczywiście zgodnym chórem już postanowiły. Zostało teraz wybrać miejsce wypoczynku. Adaś i Ania uwielbiają się pluskać w wodzie, ale nad morze to trochę niebezpieczny wyjazd, jak dla takich małych dzieci, więc zdecydowałam razem z mężem, że pojedziemy nad jezioro. To był jeden ze wspanialszych naszych urlopów.
Wybraliśmy mieszkanie w domku  letniskowym z tarasem. Po przyjeździe na miejsce wnieśliśmy wszystkie swoje rzeczy do domku i poszliśmy wszyscy razem obejrzeć okolicę. Wszędzie stały domki letniskowe, ale nasz był najładniejszy. Dzieciakom też bardzo się spodobał, a szczególnie zabawy na tarasie, bo tam nie musiały zakładać butów.
Nasz domek był szczególny, prawie nowy z widokiem na jezioro a w środku został jeszcze zapach świeżego drewna. Noce były ciche i spokojne a rano budził nas śpiew ptaków. Dzieci budziły się wcześnie, żeby jak najdłużej cieszyć się wakacjami.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: przesłony wodoszczelne, Szamba Betonowe Brzozów, redox extreme efekty, pantomograf Gliwice, vetrex-v90-alphaline, blog początkującego elektronika, rozstępy biceps, Wiedzopedia, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, zerwany triceps, mezoterapia vivaderm

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, gabloty korkowe Paraga Centrum, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, wynajem igłofiltrów elastycznych, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, laweta Golub-Dobrzyń, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy