18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Dubaj wakacje
Dubaj wakacje

Dubaj wakacje

Dubaj wakacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

dubaj-wakacje-2Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Stolica emiratu Dubaj. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast na świecie a swoją sławę zdobyło dzięki niezwykle ambitnym projektom architektonicznym, konferencjom oraz imprezom nie tylko sportowym.

Dubaj wakacje to propozycja nie do odrzucenia. Miasto to perła nowoczesnej architektury. Zapierają dech w piersiach ogromne budowle o wyrafinowanych kształtach, jak choćby sztuczne wyspy w kształcie drzew palmowych i mapy świata a także hotele przy słynnej plaży Jumeirah. Wizytówką regionu jest Wieża Arabów czyli hotel w kształcie żagla oraz najwyższy budynek świata zwany Burdż al-Arab, z którego można podziwiać panoramę tego niezwykłego miejsca. Miłośnicy plażowania i wody również nie będą zawiedzeni gdyż rozciąga się ono nad Zatoką Perską. Piękne piaszczyste plaże z palmami i krystaliczna woda to tutaj rzecz normalna. W okolicy mamy też wiele pustyń piaszczystych i nie tylko. Wycieczka w te rejony i przejażdżka na wielbłądzie będą nie lada atrakcją. W samej aglomeracji kwitnie bogate życie kulturalne.
Dubaj to ogromna i niezwykła kraina niczym z bajki, w sam raz na niezapomniane wakacje.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, wynajem igłofiltrów elastycznych, laweta Golub-Dobrzyń, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, usługi dźwigowe żagań, taśmy transportujące Primacon