16

Saturday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Dubaj wakacje
Dubaj wakacje

Dubaj wakacje

Dubaj wakacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

dubaj-wakacje-2Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Stolica emiratu Dubaj. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast na świecie a swoją sławę zdobyło dzięki niezwykle ambitnym projektom architektonicznym, konferencjom oraz imprezom nie tylko sportowym.

Dubaj wakacje to propozycja nie do odrzucenia. Miasto to perła nowoczesnej architektury. Zapierają dech w piersiach ogromne budowle o wyrafinowanych kształtach, jak choćby sztuczne wyspy w kształcie drzew palmowych i mapy świata a także hotele przy słynnej plaży Jumeirah. Wizytówką regionu jest Wieża Arabów czyli hotel w kształcie żagla oraz najwyższy budynek świata zwany Burdż al-Arab, z którego można podziwiać panoramę tego niezwykłego miejsca. Miłośnicy plażowania i wody również nie będą zawiedzeni gdyż rozciąga się ono nad Zatoką Perską. Piękne piaszczyste plaże z palmami i krystaliczna woda to tutaj rzecz normalna. W okolicy mamy też wiele pustyń piaszczystych i nie tylko. Wycieczka w te rejony i przejażdżka na wielbłądzie będą nie lada atrakcją. W samej aglomeracji kwitnie bogate życie kulturalne.
Dubaj to ogromna i niezwykła kraina niczym z bajki, w sam raz na niezapomniane wakacje.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Amplituner AV Yamaha RX-A750, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, gabloty korkowe Paraga Centrum, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, wynajem igłofiltrów stalowych, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15