16

Sunday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Ferie zimowe
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop14.jpgTo nie prawda, że turystyka zamiera w okresie zimowym. Nawet jeśli w Polsce nie ma dostatecznie naśnieżonych stoków można pojechać nieco dalej i oddać się zimowym szaleństwom. Stoki w Szwajcarii czy we Włoszech zawsze są gotowe dla narciarzy, ale jeśli nie stać nas na taki wypad warto pojechać chociaż do Republiki Czeskiej, na Słowację czy do Austrii. Tam też znajdziemy dobre, długie stoki o różnej trudności tras i wiele różnych wariantów ski passów do wyboru. Warto więc rozejrzeć się za ofertami zza bliskiej granicy.

Jednak jeżdżenie na nartach to nie jedyny sposób na spędzenie ferii w zimie. Zawsze można polecieć na weekend do jednej z europejskich stolic, aby pozwiedzać. O tej porze roku będzie to nie tylko tańsze, ale też łatwiejsze, ponieważ nie będzie takich tłumów na ulicach i kolejek do kas po bilety wstępu do najznamienitszych muzeów, ponieważ większość osób nie lubi marznąć i zwiedza takie miejsca dopiero gdy zrobi się ciepło. Jest to dla nas idealna okazja, aby zwiedzić duże miasto w dwa dni bez problemu.
——————————
źródło: zagrywajmy.pl/

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, laweta Golub-Dobrzyń, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, separator koalescencyjne z bypassem, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka narożna Simas Arcade, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006