14

Tuesday, August

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
 /  /  /  / Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (8)Kursy i szkolenia spadochronowe AFF pozwalają w sposób bezpieczny nauczyć się spadochroniarstwa. Organizowane są w większych miastach i składają się z części teoretycznej i praktycznej. Po osiągnięciu pewnej wiedzy teoretycznej przychodzi czas na naukę skoków ze spadochronem.
AFF to nauka szybkiego i bezpiecznego spadochroniarstwa. Polega na tym, że uczeń jest kierowany przez radio i dzięki temu może bezpiecznie wylądować.
Instruktorzy zawsze towarzyszą swoim uczniom, po każdym skoku omawiają z nimi wykonany skok, który wcześniej jest filmowany. Jest to metoda nowa, ale ostatnio bardzo popularna i uważana za bezpieczną.
Osoby, które chcą się nauczyć skakać na spadochronie, dzięki tej metodzie mogą szybko i bardzo dobrze nauczyć się wykonywać spadochronowe skoki.
Podczas skoków każdy uczeń jest wyposażony w spadochron główny, zapasowy, w automat spadochronowy, gogle, kask, wysokościomierz, kombinezon oraz radio. Cały osprzęt jest bardzo wysokiej jakości i spełnia wszystkie potrzebne wymogi.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: osb stopfire, Tynk silikonowy Lakma, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, docieplenie granulatem Radom, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, redox extreme efekty, lpk208, złomowanie auta tarnobrzeg, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, ra nails lakier hybrydowy

About the author:

Related posts
przenośniki Primacon, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, wynajem igłofiltrów elastycznych, radio taxi ketrzyn, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa