18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
 /  /  /  / Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (8)Kursy i szkolenia spadochronowe AFF pozwalają w sposób bezpieczny nauczyć się spadochroniarstwa. Organizowane są w większych miastach i składają się z części teoretycznej i praktycznej. Po osiągnięciu pewnej wiedzy teoretycznej przychodzi czas na naukę skoków ze spadochronem.
AFF to nauka szybkiego i bezpiecznego spadochroniarstwa. Polega na tym, że uczeń jest kierowany przez radio i dzięki temu może bezpiecznie wylądować.
Instruktorzy zawsze towarzyszą swoim uczniom, po każdym skoku omawiają z nimi wykonany skok, który wcześniej jest filmowany. Jest to metoda nowa, ale ostatnio bardzo popularna i uważana za bezpieczną.
Osoby, które chcą się nauczyć skakać na spadochronie, dzięki tej metodzie mogą szybko i bardzo dobrze nauczyć się wykonywać spadochronowe skoki.
Podczas skoków każdy uczeń jest wyposażony w spadochron główny, zapasowy, w automat spadochronowy, gogle, kask, wysokościomierz, kombinezon oraz radio. Cały osprzęt jest bardzo wysokiej jakości i spełnia wszystkie potrzebne wymogi.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych