23

Tuesday, October

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
 /  /  /  / Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (8)Kursy i szkolenia spadochronowe AFF pozwalają w sposób bezpieczny nauczyć się spadochroniarstwa. Organizowane są w większych miastach i składają się z części teoretycznej i praktycznej. Po osiągnięciu pewnej wiedzy teoretycznej przychodzi czas na naukę skoków ze spadochronem.
AFF to nauka szybkiego i bezpiecznego spadochroniarstwa. Polega na tym, że uczeń jest kierowany przez radio i dzięki temu może bezpiecznie wylądować.
Instruktorzy zawsze towarzyszą swoim uczniom, po każdym skoku omawiają z nimi wykonany skok, który wcześniej jest filmowany. Jest to metoda nowa, ale ostatnio bardzo popularna i uważana za bezpieczną.
Osoby, które chcą się nauczyć skakać na spadochronie, dzięki tej metodzie mogą szybko i bardzo dobrze nauczyć się wykonywać spadochronowe skoki.
Podczas skoków każdy uczeń jest wyposażony w spadochron główny, zapasowy, w automat spadochronowy, gogle, kask, wysokościomierz, kombinezon oraz radio. Cały osprzęt jest bardzo wysokiej jakości i spełnia wszystkie potrzebne wymogi.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: plisy Oświęcim, Drepo zadaszenia tarasów, vetrex-v90-alphaline, Fotodepilacja Żary, redox extreme efekty, armatura łazienkowa Apavisa, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, standy eliptyczne cena druku, szycie firan kędzierzyn, GAP Fakturowy BMW, Tynk mozaikowy Lakma

About the author:

Related posts
Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, przenośniki rolkowe Primacon, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, taśmy transportowe Primacon, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, tanie taxi ketrzyn, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe, gabloty korkowe Paraga Centrum