18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Kwatery Miedzyzdroje
 /  /  /  / Kwatery Miedzyzdroje
Kwatery Miedzyzdroje

Kwatery Miedzyzdroje

Kwatery Miedzyzdroje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kwatery Miedzyzdroje (8)Położone nad Bałtykiem Międzyzdroje to miejscowość, która każdego lata przyciąga mnóstwo turystów. To niewielkie miasteczko, które w sezonie tętni życiem. Co sprawia, że wiele osób decyduje się spędzić tam swój urlop? Z pewnością są to plaże. Ładne, piaszczyste, szerokie plaże, które umożliwiają korzystanie ze słońca, a także długie spacery brzegiem morza. Atrakcją turystyczną jest też molo, sięgające blisko 400 metrów w głąb Morza Bałtyckiego. Znajdują się na nim ławeczki, na których można przysiąść, podziwiając zachód słońca nad morzem. Popularnością cieszy się też Promenada Gwiazd, gdzie znane osoby polskiej sceny filmowej pozostawiły swoje odciski dłoni.
Jeśli zaś chodzi o kwatery Miedzyzdroje dysponują sporym zapleczem noclegowym. Turystów w sezonie jest tu znacznie więcej, niż mieszkańców. Warto jednak dużo wcześniej rezerwować wybrane miejsce na nocleg. W miasteczku znaleźć można sporo prywatnych kwater, położonych blisko morza. Blisko jest z nich na plażę oraz do głównych atrakcji.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
laweta Golub-Dobrzyń, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, separator koalescencyjne z bypassem