22

Sunday, July

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Kwatery Miedzyzdroje
 /  /  /  / Kwatery Miedzyzdroje
Kwatery Miedzyzdroje

Kwatery Miedzyzdroje

Kwatery Miedzyzdroje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kwatery Miedzyzdroje (8)Położone nad Bałtykiem Międzyzdroje to miejscowość, która każdego lata przyciąga mnóstwo turystów. To niewielkie miasteczko, które w sezonie tętni życiem. Co sprawia, że wiele osób decyduje się spędzić tam swój urlop? Z pewnością są to plaże. Ładne, piaszczyste, szerokie plaże, które umożliwiają korzystanie ze słońca, a także długie spacery brzegiem morza. Atrakcją turystyczną jest też molo, sięgające blisko 400 metrów w głąb Morza Bałtyckiego. Znajdują się na nim ławeczki, na których można przysiąść, podziwiając zachód słońca nad morzem. Popularnością cieszy się też Promenada Gwiazd, gdzie znane osoby polskiej sceny filmowej pozostawiły swoje odciski dłoni.
Jeśli zaś chodzi o kwatery Miedzyzdroje dysponują sporym zapleczem noclegowym. Turystów w sezonie jest tu znacznie więcej, niż mieszkańców. Warto jednak dużo wcześniej rezerwować wybrane miejsce na nocleg. W miasteczku znaleźć można sporo prywatnych kwater, położonych blisko morza. Blisko jest z nich na plażę oraz do głównych atrakcji.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

About the author:

Related posts
sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Lampa wisząca Gracia 40cm