15

Friday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Nagoya – japoński punkt turystyczny
 /  /  / Nagoya – japoński punkt turystyczny
Nagoya – japoński punkt turystyczny

Nagoya – japoński punkt turystyczny

Nagoya – japoński punkt turystyczny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

wycieczka-do-japonii-9Japońska Nagoya przyciąga dużą liczbę turystów przez cały rok. Poza popularnością wśród turystów, Nagoya jest również głównym miejscem przeznaczenia biznesowego. Oto krótka lista miejsc, które muszą być odwiedzone podczas podróży do Nagoi w Japonii.

Co zobaczyć?

Najbardziej popularną miejscowością turystyczną jest Zamek w Nagoi. Dekoracje na dachu i obrazy na wewnętrznych ścianach twierdzy zadziwią turystów zwiedzających zamek. Fakt, że zamek ten przeżył II wojnę światową przyciąga do tej pory dużą liczbę turystów, którzy wiedzą iż wycieczka do Japonii nie mogłaby się odbyć bez takich widoków.

Sanktuarium Atsusta uważane jest za święte i jest czczone przez całą Japonię. To nie tylko cel turystyczny. Zawiera miecz cesarza Kusanagi-no-Tsurugi. Według historii, należał do księcia Yamato Takeru, który go użył w walce z wschodnią Japonią.

Świątynia Bansho Ji może być całkiem interesująca dla dzieci, ponieważ w świątyni znajdują się zautomatyzowane lalki. Te lalki wykonują dramat, który może być fascynujący dla dzieci.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Listwa oświetleniowa mardom mdb100, depilacja laserowa n25, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Primacon taśmy transportowe, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, taśmy transportujące Primacon