18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Nauka języków obcych poprzez podróże
 /  /  / Nauka języków obcych poprzez podróże
Nauka języków obcych poprzez podróże

Nauka języków obcych poprzez podróże

Nauka języków obcych poprzez podróże
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_urlop4.jpgNauka języków obcych poprzez podróże
Podróże są nie tylko wspaniałą okazją do poznania innych krajów i rozwinięcia wiedzy kulturoznawczej, ale też pomagają nauczyć się języka obcego.
Wyjeżdżając za granicę dużo szybciej uczymy się języka, który w danym kraju używany jest na co dzień. Dzieje się tak dlatego, że mamy ciągły kontakt z danym językiem i używamy go non stop. Ciągle jesteśmy zmuszeni do uczenia się nowych słówek, struktur gramatycznych, a także utartych sformułowań, które są bardzo często używane w danym języku. Ciągła konieczność używania danego języka sprawia, że chcąc nie chcąc zaczynamy mówić w danym języku. Najpierw nieporadnie i niepoprawnie, a wraz z upływem czasu mówienie w obcym języku przychodzi nam z coraz większą łatwością i lekkością, coraz szybciej wpadają nam do głowy nowe słówka, a także coraz szybciej uczymy się intuicyjnie układać poprawne zdania.
Bardzo często osoby, które przez wiele lat uczyły się języka obcego w szkole, we własnym kraju, za granicą odkrywają jak wielkie mają braki. Jest to spowodowane tym, że nawet biegle ucząc się języka obcego, ale nie mając z nim ciągłego kontaktu, nie jesteśmy w stanie posiąść jego biegłej znajomości i całkowitej swobody w posługiwaniu się nim.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Dębki kalendarz imprez 2016, gabloty szklane Paraga Centrum, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Primacon przenośniki rolkowe, depilacja laserowa n25, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Primacon taśmy transportujące, taśmy transportujące Primacon