15

Friday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Noclegi Mazury
Noclegi Mazury

Noclegi Mazury

Noclegi Mazury
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Noclegi Mazury (8)Nie ma nic piękniejszego dla zapalonego żeglarza niż pokład pod stopami, wiatr w żaglach i we włosach, słońce nad głową i piękna pogoda. Okazuje się, że amatorów żeglugi jest w naszym kraju coraz więcej, tym bardziej, że w zasięgu ręki mamy region, który jest rajem dla każdego z nich. Mazury, bo to właśnie o nich mowa, to wymarzony kierunek wakacyjny dla każdego żeglarza. Setki jezior, na których panują idealne warunki do żeglugi co roku przyciąga na Mazury tysiące turystów. Szkółki żeglarskie powstają tam jak grzyby po deszczu, a w ich progach tajniki żeglugi poznawać mogą już nawet najmłodsze dzieci.
Jeśli chodzi o noclegi Mazury posiadają bardzo rozwiniętą sieć pensjonatów, hoteli i ośrodków spa. Dla amatorów wypoczynku pod namiotem znajdą się tysiące pól namiotowych, na których mogą się zaaklimatyzować.
Warto pamiętać, że żegluga jest sportem nie tylko pięknym, ale i niebezpiecznym. Warunki żeglowania potrafią zmienić się w ciągu kilku minut i wtedy trzeba posiadać niezwykłe umiejętności, by z trudnej sytuacji wybrnąć bez żadnych szkód.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Lampa wisząca Spinner LED, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Primacon taśmy transportujące, wynajem zestawów igłofiltrów, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, radio taxi ketrzyn