18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Obozy snowboardowe
 /  /  / Obozy snowboardowe
Obozy snowboardowe

Obozy snowboardowe

Obozy snowboardowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Obozy snowboardowe (8)Snowboard to bardzo popularny sport zimowy, który aktualnie uprawia coraz większa ilość osób. Zjeżdżanie ze stoków zapewnia świetną zabawę i dostarcza niezapomnianych wrażeń, jednak aby swobodnie poruszać się na desce, trzeba opanować podstawy.

Rozpoczęcie swojej przygody ze snowboardem nie należy do najłatwiejszych zadań. Zazwyczaj nauka jazdy rozpoczyna się od stania na desce, w celu opanowania odpowiedniej pozycji podstawowej. Mogłoby się wydawać, że jest to łatwa sprawa, jednak aby w pełni wypracować prawidłową postawę, potrzeba na to nierzadko nawet kilku lat. Dla początkujących, doskonałą opcją są obozy snowboardowe. Organizowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Uczestnicy obozów uczą się wszystkich podstaw i pod okiem doświadczonych instruktorów mogą wyruszyć na stok. Jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, niż samodzielna nauka. Upadki są jednak nieodłącznym elementem związanym z uprawianiem tego sportu. Ważna jest w tym wypadku tak zwana kontrola upadku i amortyzacja. Podstawową formą poruszania się po stoku jest ześlizg prosty. Jest to najprostsza pozycja, jednak wymaga dobrego opanowania, aby móc bezproblemowo jeździć na desce. Polega ona na zjeździe w dół z deską ustawioną prostopadle do linii stoku. Kiedy już swobodnie poruszamy się w tej formie, możemy zacząć urozmaicać ruchy i w pełni cieszyć się jazdą po stokach.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15