18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Rodos

Rodos

Rodos
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

obozy młodzieżowe (7)Są takie miejsca na świecie, do których przyjeżdżają ludzie ze wszystkich stron świata. A jednym z takich miejsc jest niewątpliwie grecka wyspa Rodos. Wyspa, na której turystyka wydaje się być wiecznie żywa. A to wszystko za sprawą greckiego boga słońca, który jak głosi legenda, czuwa nad wyspą, aby przez trzysta dni w roku świeciło nad nią piękne słońce odbijające się w lazurze wody.

Rodos to wyspa będąca rajem zarówno dla miłośników plaż, żeglowania, jak i pięknych krajobrazów, czy miejsc zabytkowych. Bo oprócz cudownych plaż i bajecznych zatok, na wyspie znajdują się również liczne cuda przyrody, które wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa. Jeśli więc kochasz przyrodę i jej unikalne fragmenty budzą w Tobie zachwyt- pokochasz to miejsce. A gdy przejdziesz się ulicami miasteczek i wsi, zachwycisz się tutejszą architekturą. Do dziś na wyspie przetrwało bowiem wiele zabytków z czasów panowania joannitów, a także dalekie od współczesności, pełne tradycji i dawnych zwyczajów wioski.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
gabloty szklane Paraga Centrum, gabloty korkowe Paraga Centrum, Dębki kalendarz imprez 2016, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, depilacja laserowa n25, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, salon kosmetyczny N25, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, mezoterapia vivaderm, tanie taxi ketrzyn