15

Friday, February

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Rodos

Rodos

Rodos
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

obozy młodzieżowe (7)Są takie miejsca na świecie, do których przyjeżdżają ludzie ze wszystkich stron świata. A jednym z takich miejsc jest niewątpliwie grecka wyspa Rodos. Wyspa, na której turystyka wydaje się być wiecznie żywa. A to wszystko za sprawą greckiego boga słońca, który jak głosi legenda, czuwa nad wyspą, aby przez trzysta dni w roku świeciło nad nią piękne słońce odbijające się w lazurze wody.

Rodos to wyspa będąca rajem zarówno dla miłośników plaż, żeglowania, jak i pięknych krajobrazów, czy miejsc zabytkowych. Bo oprócz cudownych plaż i bajecznych zatok, na wyspie znajdują się również liczne cuda przyrody, które wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa. Jeśli więc kochasz przyrodę i jej unikalne fragmenty budzą w Tobie zachwyt- pokochasz to miejsce. A gdy przejdziesz się ulicami miasteczek i wsi, zachwycisz się tutejszą architekturą. Do dziś na wyspie przetrwało bowiem wiele zabytków z czasów panowania joannitów, a także dalekie od współczesności, pełne tradycji i dawnych zwyczajów wioski.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
płytki łazienkowe Apavisa, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, sprzedaż zestawów igłofiltrów, gabloty korkowe Paraga Centrum, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, armatura łazienkowa Dornbracht, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90