18

Tuesday, December

Giżycko czarter jachtów na Mazurach, Chorwacja i Grecja

Skoki tandemowe
 /  /  / Skoki tandemowe
Skoki tandemowe

Skoki tandemowe

Skoki tandemowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

skoki-tandemowe-9Wiele osób ma problem z wyborem prezentu. Kwiaty, książki, kosmetyki i inne standardowe upominki nie zaskoczą obdarowywanego. Dlatego wiele firm proponuje vouchery na ciekawe podarki, które przypadną do gustu miłośnikom ekstremalnych przeżyć. Rosnącą popularnością cieszą się między innymi skoki spadochronowe. Na prezent idealnie sprawdzą się skoki tandemowe, które są w pełni bezpieczne. Taki skok stanowi ekstremalne przeżycie nie wymagające specjalnego treningu, dobrej kondycji czy wyjątkowej odwagi.
Skoki w tandemie odbywają się wspólnie z instruktorem. Skoczek jest z nim połączony uprzężą. Instruktor czuwa nad bezpieczeństwem, kieruje lotem i przygotowuje spadochrony do lądowania. Voucher na skoki tandemowe można wykupić w różnych miastach Polski. Takie skoki zwykle odbywają się na sportowych, trawiastych lotniskach. Wiele firm ma kilka baz, dzięki czemu łatwiej dobrać prezent w interesującej nas lokalizacji. Często obdarowany na realizację tego vouchera ma nawet 12 miesięcy, co pozwoli mu wybrać najlepszy termin skoku dla siebie.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz turystyce:

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Primacon przenośniki rolkowe, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, radio taxi ketrzyn, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, taśmy transportujące Primacon, gabloty szklane Paraga Centrum, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin